Ziyaretçi Defteri

13 Replies to “Ziyaretçi Defteri

 1. Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

  goreleajans.com

 2. Görele gerçekten güzel bir yermiş.Görmeye, gezmeye,gitmeye değer.Görelenin tanıtımına katkıda bulunduğunuz için de sizi tebrik ederim.Kolay gelsin.

 3. KARADENİZLİ HEMŞERİLERİME

  YAKLAŞMAKTA OLAN İSTANBUL ŞÖFÖRLER ODASI SEÇİMLERİNDE BEŞİKTAŞ SÖFÖRLER ODASI’NA KAYITLI OLANLAR OY KULLANACAGINDAN BENİM TEMENNİM ESKİLERİN GİTMESİ YÖNÜNDEDİR.MEVCUT BAŞKAN VE BAŞKAN YARDIMCISI BU ZAMANA KADAR OTURDUKLARI KOLTUKLARIN HAKKINI VERMEDİKLERİNDEN DOLAYI ŞÖFÖRLÜK MESLEGİNİN BU HALLERE DÜŞMESİNDE ÖNEMLİ ROL OYNADIKLARINDAN ARTIK KENARA ÇEKİLMELERİ YÖNÜNDEDİR.SEMİH KAÇANOĞLU VE ABDULLAH SİLAHLI YÜREK NEDEN BELEDİYE TARAFINDAN ÖNLERİNE GELEN HER TÜRLÜ EVRAGI İMZALADIKLARINI NEDEN ŞÖFÖR ESNAFI İÇİN HİÇ BİR ŞEY YAPMADIKLARININ HESABINI VERMEK ÜZERE ARTIK GİTMELİDİRLER.ISRARLA O KOLTUKDA OTURMALARININ ANLAMI YOKTUR.30 TRİLYONLUK BİR BÜTCEYE SAHİP OLAN İST.ŞÖFÖRLER ODASI BASİT İŞLER BİLE YAPAMAZKEN ŞÖFÖRLERİN SORUNLARINA ÇARE BULMALARI ZOR GÖZÜKMEKTEDİR.TİCARİ TAKSİ PLAKA SAHİPLERİ SİZLERE SESLENİYORUM.MEVCUT BAŞKAN VE YARDIMCISINDAN KURTULMADIĞINIZ SÜRECE TENEKEYE DÖNECEK OLAN PLAKALARINIZ İÇİN SONRADAN KEŞKE DEMENİN SİZE FAYDASI OLMAYACAKTIR.BELEDİYE TARAFINDAN ÖNGÖRÜLEN ÇALIŞMA KARNELERİNE İTİRAZ BİLE ETMEDEN İMZAYI BASAN MEVCUT BAŞKAN AYNI ZAMANDA GECE TARİFESİNİN KALDIRILMASINADA AYNI ŞEKİLDE ONAY VERMİŞTİR.TEKLİF EDİLEN ZAM %25 GİBİ GÖSTERİLMİŞ VE % 8 GELEN ZAM ORANINA İMZA ATMIŞTIR.YAKINDA UYGULAMAYA GİRECEK OLAN BELEDİYE KARARLARININ SİZLERE NASIL BİR ZARAR VERECEGİNİ EMİNİM MEVCUT BAŞKAN GİTMEZSE ONUDA GÖRECEK KEŞKE DİYECEKSİNİZ.SONUÇTA PLAKALAR TENEKE OLACAK.YENİ ÇIKAN BELEDİYENİN TAKSİ YÖNETMELİĞİNDEN HABERİNİZ BİLE YOKTUR.ŞAYET OKURSANIZ NEREYE DOĞRU GİTTİĞİNİZDEN BİLGİNİZ OLUR.MEVCUT BAŞKAN İMZAYI İTİRAZ ETMEDEN BASMIŞTIR.SIRF BELEDİYE VE SİYASİ İRADEYLE KÖTÜ OLMAMAK İÇİN.

  SİZLERİ AKLI SELİM OLMAYA ÇAGIRMAKTAYIM.HER NEŞEKİLDE OLURSA OLSUN GELİN OYUNUZU KULLANIN.BELKİ SEÇİM YAPILACAK YERİDE BİLMİYORSUNUZDUR.İSTANBUL CEVAHİR OTEL OKMEYDANI HASTANEYE GİDEN YOL ÜZERİNDE.BEN VE ARKADAŞLARIM ORDA DIŞ SAHA GÖREVLİSİ OLARAK BULUNACAGIZ.VE AYRICA GEREKİRSE HASTA VE YAŞLI MESLEKTAŞLARIMIZI TALEP OLDUGU TAKDİRDE EVLERİNDEN ARAÇLA ALIP TEKRAR EVİNE BIRAKMAK İÇİN ARKADAŞLARIMIZ GÖREVLİ OLACAKLARDIR.

  YENİ OLUŞUM YARATMAK İSTEYEN TAKSİ ŞÖFÖRÜ ARKADAŞIMIZ YAHYA UGUR ADAY’DIR.İLAHİYET FAKÜLTESİ MEZUNU OLUP ÜÇ YABANCI DİL BİLMEKTEDİR.MEVCUT HAVALİMANLARI KOOPERATİF BAŞKANLIĞINI SENELERCE YAPMIŞ OLAN YAHYA UGUR ŞİŞLİ BELEDİYESİ ENCÜMEN ÜYESİDİR.

  FARUK USTA
  İRTİBAT TEL 0536 3706365

 4. kurmus oldugunuz bu site köyümüze ve herkese hayirli olsun.
  insallah ileride daha iyi seyler yapmak dileiyle.
  tüm herkese selamlar.
  ALLAHIN SELAMI ÜZERINIZDE OLSUN:::

 5. Sayın Site Yöneticisi ve Değerli Göreleliler.

  Memleketim olan Giresun/Görele/Aralıkoz’a 30 yasıma gelmeme rağmen gidemedim. İstanbul denen çöplükte tıkandım kaldım. Site Kurucusuna sonsuz TEŞEKKUR ediyorum. Her kim akıl ettiyse çok iyi etmiş, gidip göremesekte, sadece Haritalardan ibaret olan köyümüze canlılık vermiş. Benim web üzerinde yüzlerce sitem olmasına ve web üzerine çalışmama rağmen, benim köyümü anlatacak bir site yapamadım. Gerci kiminiz beni televizyonlardan tanır, kiminiz gercek hayattan. Hayatım boyunca web üzerinden yasak yayın yapan siteleri kapattım. Gerek Pornografik yayınlar, gerekse kumar siteleri. Ayrıca lojistik desteğe ihtiyacı olan sitelere lojistik destek sağladım. Emin olunuzki siteniz artık himayem altındadır. Ayrıca Bu Notum Site Yöneticisine Siteyi Taradım ufak tefek Acıklar var. Sağ Üst Tarafa Koyduğunuz tanıtım Videosunu Kaldırın Çünkü Art niyetli kişilere Açık Sağlamaktadır. ya kaldırın Yada açıklarını kapatın. Kapatamazsanız yardım alabilirsiniz cyber_end_tht@hotmail.com mail adresim bu. Hepinize tekrardan teşekkür eder çalışmalarınızın daim olmasını ve sitemizin GÜNCEL tutulmasını temenni ederim Kalın Sağlıcakla…

 6. sevgili site yöneticileri çok istemeden 1961 li yıllarda ayrıldığım göreleme beni yıllarca sonra tekrar kavuşturdunuz.Göreleye sadece 2 defa gittim.toplam 3 gün kaldım .Giresuna maça geldim.manasurda babamın mezarını ziyaret ettim.terzi hacı osmana uğradım başka tanıdıklar varmı yokmu bilmiyorum.çünkü ben kimseyi tanıyamadım.gelmememin sebepleri çok kırgınlık var .amcamız bize sahip çıkmadı.orta okuldan başka okulda yoktu.İstanbul bize kollarını açtı.sahip çıktı bize okuttu büyüttü para kazandırdı her şeyi yaptı.Ama görele hasreti hiç gitmedi bazen rüyalarıma bile girdi.SAdece göreleden AVUKAT ÖKTEM TUNCEZ çocukluk arkadaşım futbol arkadaşım.ALİ ŞÜKRÜ KUĞU**İLKER YASİN**İSMET DİKBAŞ *KATİP ŞADİNİN OĞLUNU TANIDIM istanbulda amatör ve profesyonel takımlarda futbol oynadım.futbol hakemliği yaptım bütn liğlerde görev yaptım.şu anda gözlemcilik yapıyorum.İş bankasından emekli oldum. sarıyer kilyosta oturuyorum.6 ay bodrum yalıkavakta evim geniş bahçem var .görele hasretini bahçemde gideriyorum.tel**0532 2821342 tanıdık çıkarsa belki arar ÇOK MUTLU OLDUM VE DUYGULANDIM HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM…TURGUT ODABAŞ

 7. Bizim Saray Mahallesinde Anadolu Öğretmen Lisesi, Pansiyonu,Kapalı spor Salonu, Mehmet Zafer Çağlayan İlköğretim Okulu, Muş Kardelen Ana Okulu ve On dairelik bir lojman iki yıl içinde yapıldı.
  Başta Sayın Başbakanımız, Bakanlarımız, valimiz ve emeği geçen herkese çok teşekür ederim Mahallemiz adına şükrenlarımızı sunarız ALLAH RAZİ OLSUN EMEĞİ GEÇENLERE
  Ancak üzülerek belirteyim. Bu yapılan bütün yapıların alt yapısı yoktur posektif çükürü kullanılmaktadır. Etraftaki evlerinde ALT YAPISI yoktur lağımları dişariya yolun şaranporuna yani okulun surunun yanına akmaktadır. Çevreye büyük bir sağlık tehlikesi saçmaktadır.
  Bu Okulların öğrencilerinin gidip gelinecek doğru bir YOLLARI yoktur.
  Etrafın çöpleri alınmamaktadır.
  ÇOÇUKLARIN VE MAHALLE SAKİNLERİNİN HAYATI TEHLİKEDEDİR
  Belediyeye şimdiye kadar onlarca tahminen 50 ile 100 arasında dilekçe verilmesine rağmen Belediye duyarlılık göstermemiştir.
  Defalarca yerel basına verildi.
  SAYIN BAŞBAKANIMIZ İLE BAKANLARIMIZDAN YARDIM ELLERİNİ UZATMALARINI MİKTOP ZAÇAN LAĞIM SULARI, YOLSUZLUK VE ÇÖPLERDEN bizi kurtarmalarını diler. Yazıma cevap verilirse sevinirim. Çünkü belediye dilekçeleri okumuyorki cevap versin.
  Saygılarımı sunarım.

 8. ben çakuru cemalin torunu ahmet akif pırmıtın kızıyım kardeşlerim ve ben siteyi çok beyendik hemşerilerimizle birlikte olmak istiyoruz bizler istanbul beykozda yaşıyoruz babamız sağ olsaydı asla sizlerden kopmazdı bizler sizlerle ğörüşürsek babamızın ruhu şad olacaktır saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir